banner493

İvedi önlem alınacak

Girne Turizm Limanı’nda personel eksikliği dolayısıyla yaşanan aksaklıklar Bakan Denktaş’a aktarıldı

İvedi önlem alınacak
banner432

 Maliye Bakanı Serdar Denktaş, önceki gün Girne Turizm Limanı’nda incelemelerde bulundu. Bakanlığına bağlı Gümrük ve Rüsumat Dairesi’nin Girne Gümrük Şube Amirliği’ni de ziyaret eden Denktaş, sorunları dinledi. 

Denktaş temasları çerçevesinde, Girne Gümrük Dairesi Şube Amiri Ahmet Bilge’den bilgi aldı. Girne Turizm Limanı’nda personel eksikliğinin bir takım aksaklıklara neden olduğu dile getirilirken, Denktaş bu eksikliğin giderilmesi için alınacak ivedi önlemler için çalışacaklarını söyledi. 
Maliye Bakanı personelle de görüşerek sorunlarını dinledi. 
Denktaş ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; “Yoğun iş hacmimize yetmeyen personel eksikliğini ve ayni zamanda işyerinde var olan aksaklıkları görmüş olduk. Kalıcı düzenlemeler yapılıncaya kadar pratikte bazı tedbirlerle sorunları aşmaya çalışacağız. Girne Gümrük Dairesi çalışanlarına ve Amirine özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi. 
Gümrük Çalışanları Sendikası (Güç-Sen) Başkanı Derviş Dağman, geçen hafta Gazimağusa, dün de Girne Limanlarını ziyaret eden ve sorunları yerinde inceleyen Maliye Bakanı Serdar Denktaş’ın gerçekleştirdiği bu temasların kendilerini memnun ettiğini dile getirdi.  

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner465

banner460