banner564
banner556

Sasa ve Göl tutuklandı

Gazimağusa Narkotik polisinin düzenlediği operasyon sonucu 160 gram uyuşturucu madde ele geçirildi

Sasa ve Göl tutuklandı

Hüseyin ÇİÇEK

Gazimağusa’da son zamanlarda düzenlediği operasyonlarla kilolarca uyuşturucu madde ele geçiren Narkotik polisi yine bir başarıya imza attı. Ekipler önceki gün düzenlediği operasyon sonucunda 160 gram hintkeneviri türü uyuşturucu madde ele geçirdi. Operasyon kapsamında Daniel Sasa ile Fikret Göl gözaltına alınarak dün mahkeme huzuruna çıkarıldı.
Mahkemeye meselenin olgularını aktaran polis memuru İbrahim Gökova, 15 Şubat 2023 tarihinde, zanlıların tasarrufunda uyuşturucu madde olduğuna ve kiralık bir araç ile Gazimağusa’da olduklarına dair bilgi aldıklarını söyledi. Polis, zanlıların saat 22.00 sıralarında, özel bir hastanenin yan kısmındaki park alanında tespit edildiklerini açıkladı. 
 Zanlıların ekipleri görünce koşarak kaçmaya başladıklarını anlatan Gökova, Daniel Sasa’nın, elindeki poşeti yol kenarına attığını ifade etti. Polis her iki zanlının da alıkonduğunu ve poşette yapılan kontrolde, 5 ayrı folyo kağıt içerisinde 150 gram hintkeneviri türü uyuşturucu madde bulunduğunu aktardı.
Arabada 10 gram bulundu
Polis, zanlıların kullanımındaki araçta yapılan arama sonucu, sağ ön kapı cebinde 2 ayrı poşette 10 gram hintkeneviri türü uyuşturucu madde bulunduğunu da açıkladı. Soruşturmanın yeni başladığını bildiren polis, mahkemeden süre talep etti.
Huzurundaki şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Çiğdem Güzeler, zanlıların, bir gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473