banner564

‘Satıyorum’

Evinde 32 gram kenevir ve hassas terazi bulunan Ömer Bor, polise itirafta bulundu

‘Satıyorum’
banner598

Aldığı bir ihbar üzerine harekete geçen polis, Gönyeli’de yaşayan Ömer Bor’un evine baskın yaptı. Evde yapılan aramada 32 gram hintkeneviri, hassas terazi ve uyuşturucu geliri olduğu düşünülen bin 600 TL ele geçirildi.
İfadesinde uyuşturucu satışı yaptığını itiraf eden zanlı dün mahkemeye çıkarıldı. Duruşmada zanlının uyuşturucu sattığını itiraf ettiği açıklandı. 
Olguları aktaran polis, 27 Aralık 2023 tarihinde Cürümleri Önleme Şubesi ve Narkotik ekiplerinin, Gönyeli’de Atatürk Caddesi üzerinde bulunan zanlıya ait ikametgahta arama yaptığını söyledi. 
Polis, evde yapılan aramada 32 gram hintkeneviri, hassas terazi ve uyuşturucu geliri olduğu düşünülen bin 600 TL para bulunduğunu açıkladı. 
Polis, tutuklanan zanlının uyuşturucu maddeyi 23 Aralık tarihinde aranan bir şahıstan bin euro karşılığında 56 gram olarak aldığını,14 gramını satıp 9 bin TL gelir elde ettiğini, geriye kalan kısmı ise kendi içimi için ayırdığını itiraf ettiğini söyledi. 
Polis, soruşturmanın devam ettiğini, alınması gereken ifadeler olduğunu, ayrıca aranan bir şahıs olduğunu belirterek, bir gün süre istedi.
Mahkeme, zanlının bir gün süreyle tutuklu kalmasına emir verdi. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ABDI KELES
ABDI KELES - 6 ay Önce

Ulkede p eynir ekmek gibi uyusturucu satiyorlar. Gelecekteki gencligimize, cocuklarimiza yazik,gunah.

SIRADAKİ HABER

banner608

banner473