banner564
banner556

Seçim zaferi mesajı verdi

Başbakan Üstel, İskele'de pazar yerini ziyaret ederek, esnafla sohbet etti

Seçim zaferi mesajı verdi

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, İskele’de kurulan Pazar yerini ziyaret ederek, esnaf ile sohbet etti.
İskele Belediye Başkanı ve UBP’nin belediye başkan adayı Hasan Sadıkoğlu’nun da eşlik ettiği Başbakan Üstel’e esnafın ve alışveriş yapan vatandaşların gösterdiği yoğun ilgi dikkat çekti. Vatandaşlarla sohbet eden Üstel, hükümetin yıllardır siyasi irade gösterilemediği için hayat bulamayan yerel yönetimler reformu ile tarihi bir adım attığına işaret ederek, “Muhalefetin tüm engellemelerine rağmen büyük bir kararlılık ve cesaret göstererek attığımız bu adımla beldelerimiz birleşiyor, belediyelerimiz güçleniyor. KKTC büyük hedeflere ve güçlü bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyor" dedi. ‘18 belde 18 ilke’ vizyonu ile yola çıktıklarını belirten Ünal Üstel, UBP’li başkan adaylarının hizmette yerel anlayışta evrensel bir bakış açısı ile kentlerin yönetimine talip olduklarını vurguladı. Üstel, hedeflenen kalkınmanın yerel yönetimlerden başlayacağını ifade ederek, güçlü belediyelerin UBP’nin adaylarının seçimi kazanmasıyla hayat bulacağının altını çizdi.
Ünal Üstel’e ziyaretinde Sadıkoğlu’nun yanı sıra Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Nazım Çavuşoğlu ve İskele Milletvekili Yasemin Öztürk de eşlik etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473