Hepsi çok sevindi

banner514

Sibel Tatar, Girne Özel Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek öğrencilere yeni yıl hediyelerini verdi

Hepsi çok sevindi
banner551
banner432

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi Sibel Tatar, Kurucu Başkanı olduğu Bellapais Inner Wheel Kulübü başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, KKTC Milli Eğitim Bakanlığı Girne Özel Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek çocuklara yönelik düzenlenen yeni yıl projesi kapsamında öğrencilere yeni yıl hediyelerini verdi. 
Açıklamaya göre, Sibel Tatar ziyareti sırasında, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve incelemelerde bulundu. 
Sibel Tatar; Girne Özel Eğitim Merkezi’nde öğrencilerle birlikte olmaktan, neşelerini paylaşmaktan ve arzu ettikleri hediyeleri onlara vermekten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Bellapais Inner Wheel Kulübü olarak  geliştirilen projeyle, son 4 yıldır binlerce öğrencinin dileğinin gerçekleşmesini sağlamaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Sibel Tatar, önümüzdeki yıllarda ülkemizdeki tüm ilkokullardaki öğrencilere ulaşmayı hedeflediklerini belirtti. 
Sibel Tatar ayrıca, “Fidan Çocuk Korosu”nda yer alan bir öğrenciyle de okulda karşılaşmaktan ve birlikte şarkı söylemekten duyduğu memnuniyeti belirtti.
Okul müdürü Özlem Dağlı Gökbulut ise yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi Sibel Tatar’a ve Bellapais Inner Wheel Kulübü başkanı ve yönetim kurulu üyelerine, çocukların mutlu ve değerli hissetmelerini sağlayan böylesine güzel ve anlamlı bir projeye imza attıkları için teşekkür etti.

banner550

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner474