banner564
banner556

Buna izin verilmeyecek

HP lideri Özersay, siyasetin en büyük sorununun kişisel menfaat peşinde koşmak olduğunu söyledi ve uyardı

Buna izin verilmeyecek

Halkın Partisi (HP) Genel Başkanı Kudret Özersay, siyasetin büyük sorununun kişisel menfaat peşinde koşulması olduğunu söyledi. Özersay, devletin parasının çalınmasına izin vermeyeceklerini ifade etti.
HP’de İskele bölgesinde yeni üye olanlarla katılım etkinliği düzenlendi.
Katılım etkinliğinde konuşan HP Genel Başkanı Kudret Özersay “Halkın Partisi, yeni katılan üyelerle birlikte örgütlenerek çok daha güçlü bir siyasi partiye dönüşüyor. Bugün siyasetin büyük sorunu samimiyet eksikliği ve kişisel menfaat peşinde koşanlardır.” dedi. 
Özersay, “Bu nedenle gailesi halka hizmet vermek olan, dürüst, devletin malını, parasını çalmayacak, başkalarının çalmasına da izin vermeyecek olan kararlı bir duruş için Halkın Partisi mücadeleye devam edecek. Geçmişe göre çok daha örgütlü ve güçlüyüz ancak rehavete kapılmayacağız, hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz, büyüklenmeden büyümeye devam” dedi.

Manavoğlu: Yılmadık, yılmayacağız
HP Genel Sekreteri ve Lefkoşa Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu da “Bu ülke siyasetinde 40 yıldır kaşarlanmış olan isimler var, çoğu zaman ayak oyunlarıyla kamuoyunu da yanlış yönlendirerek, algı oyunlarıyla bu ülkeyi bu hale getirdiler. Bunun için bu kesim bizi kendilerine bir tehdit olarak gördüler, HP ne yaptıysa bu kesimin hedefi haline geldi. Ama biz yılmadık, yılmayacağız ve sizlerin desteği ve sahip çıkmasıyla kararlılıkla yolumuzu yürüyeceğiz” şeklinde konuştu. 

Emin Onuş: HP’de dürüstlük, samimiyet var
HP İskele İlçe Başkanı Emin Onuş ise “Yıllardır İskele bölgesine hak ettiği değeri vermeyen, dar gelirlinin sesini duymayan ve bu statükoyu yaratanların karşısında sistemi değiştirme cesareti ve kararlılığı olan yegâne parti HP’dir. Bunun için HP’de dürüstlük, samimiyet ve memleket sevgisi ile kenetleneceğiz, birlikte yürüyüp ülkemiz için başarılı olacağız” ifadelerini kullandı. 
Pamuklu köyünde düzenlenen etkinliğe HP Girne milletvekilleri Jale R. Rogers ve Erek Çağatay, Gazimağusa Milletvekili Ayşegül Baybars ve Lefkoşa Milletvekili Tolga Atakan ile İskele HP Belediye Meclis Üyesi Hanife Demir, İskele İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve yeni üyeler katıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner465