banner556

Halkın umudu

Dünya Tüketiciler Gününde Diyalog Medya’ya 8 ödül birden

Halkın umudu

Dünya Tüketiciler Günü’nde Diyalog Medya’ya 8 ödül birden verildi. Reşat Akar ‘En iyi medya yöneticisi’ ve ‘Yılın Köşe Yazarı’ seçilirken, Diyalog gazetesine ‘Yılın gazetesi’, TV 2020’ye de ‘Yılın TV kanalı ve Tüketici Onursal Ödülü’ verildi.
Hafta içi her gün 16.30’da başlayan ‘Gündem Özel’de Reşat Akar’ın moderatörlüğünü yapan, ayrıca ‘Sağlık ve Yaşam’ programını sunan Funda Bedir’e, Haber Programcısı, Özlem Çimendal’a ‘Yılın Haber Programcısı’ ödülü, Serdar Şengül’e ‘Yılın Program Sunucusu Ödülü’, Ömer Kadiroğlu’na ‘Yılın Muhabiri’ ödülü, Abdullah Suiçmez’e ‘TV kameramanı’ ödülü verildi.
Diyalog Medya Genel Direktörü Reşat Akar’a ödülünü Cumhurbaşkanı Ersin Tatar verdi. Akar yaptığı kısa konuşmada “Halkımızın bizlere olan güveni ve desteğini gördükçe daha çok çalışıyoruz” dedi. Akar, ülkenin ve halkımızın geleceği için tam tarafsız ve tam bağımsız yayıncılık ilkesiyle göreve devam edeceklerini belirterek, sürekli artan fiyatlar karşısında daha etkili önlemlerin alınması gerektiğini kaydetti.

Tatar, Sucuoğlu ve Amcaoğlu’na ödül

Dünya Tüketiciler Günü’nde Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a “Bağımsızlık Onursal Ödülü” ve Başbakan Faiz Sucuoğlu’na “Tüketici Onursal Ödülü” takdim edildi.
Maliye eski Bakanı, UBP Milletvekili Olgun Amcaoğlu da Başarılı Bakan Ödülü verildi. 

Ödül alanların listesi şöyle:
 1. Cumhurbaşkanı Ersin Tatar: Bağımsızlık Onursal Ödülü
2. Başbakan Faiz Sucuoğlu: Tüketici Onursal Ödülü
3. Olgun Amcaoğlu: Başarılı Bakan Ödülü
4.  Reşat Akar: Yılın Medya Yöneticisi ve Köşe Yazarı Ödülü
5. Mustafa Hacıali LTD: Yılın Yatırımcı Gıda Güvenliği ve Tüketici Dostu Ödülü
6. Turgut Hacıali: Yılın Girişimci Ödülü
7. İnter Gaz Direktör Gökhan Ecesoy: Ürün Güvenliği, Hizmet Kalitesi ve Tüketici Memnuniyeti Ödülü
8. Tabur Oto Hüdaverdi Tabur: Oto ve Kaborta ile Yılın Esnafı Ödülü
9. Alpet Altınbaş Petrol G. Müdür Tevfik Türkoğlu: Rekabet ve Kalite Ödülü
10. AURA Marka İhlas Ev Aletleri Satış Sonrası Servis Hizmetleri: En İyi Müşteri Hizmeti Ödülü
11. AURA Marka İhlas Ev Aletleri: Yılın Kalite Marka Ödülü
12. İhlas AURA Cabilon Su Arıtma Sistemleri: Marka Kalite Güvence Ödülü
13. Arçelik Ram Trading Beyaz Eşya: Yılın Markası Ödülü
14. Huzurlu Ticaret Gold Smart: Yılın Marka Kalite Güvence Ödülü
15. Arçelik Servis: Yılın Satış Sonrası Üstün Hizmet Ödülü
16. Asel Engineering Ltd.Teknogold Direktör Taşkın Ürel/ En İyi Teknoloji Mağazaları Zinciri Tüketici Memnuniyeti Ödülü
17. Füsun Aroğlu Celal Cin Center Yılın İş Kadını Ödülü 
18. Bafra Ürünleri Direktör Gazi Akıncı Yerel Gıda Marka Ödülü 
19. Yusuf Akmandor Süt Ürünleri Süt Ürünlerinde Yılın Kalite Hijyen Ödülü
20. Califorian Restoran Direktör Salih Kayım Restoran Marka ve Yılın Gıda Güvenliği Ödülü
21. Niyazi’s Restoranlar Yılın Restoranı ve Kalite Ödülü
22. Kaplıca Turizm İşletmeleri Yılın Balık Restoranı Ödülü 
23. Gold Defne Arı Balları-Üretci Halil Ercan- Kalite, Gıda Güvenliği ve Sağlıklı Bal Ödülü
24. Lefke Balı Salih Kayımzade Kalite Ödülü
25. Orhan Kavçın usta GSM mobil telefon uzmanı Tüketici Dostu Üstün Hizmet Ödülü
26. Kemalin Yeri Hasan Uluel Yılın Domestik Marka Balık Restoranı Ödülü
27. Enver Mamülcü Başarılı Sivil Toplum Örgütü Başkanı
28. Ata Bilişim Digital Ajans Direktör Hale Hançer Yılın Kreatif Digital Ajansı Ödülü
29. Dede Restoran Tüketici Dostu ve Hijyen Ödülü
30. Hak-Sen sendika Başkanı Eren Büyükoğlu Sosyal Sendikacılık Üstün Hizmet Ödülü
2021 Yılı Basın Ödülleri 
1. TV 2020 Yılın TV Yayını ve Tüketici Onursal Ödülü
2. Diyalog Gazetesi Yılın Gazetesi Ödülü
3. Mahmut Doğan (Kanal T) Yılın Haber Müdürü Ödülü
4. Serdar Şengül (TV 2020) Yılın Bay TV Programı Sunucu Ödülü
5. Ahmet Gürtuğ - Kameraman Yılın Kameramanı Ödülü
6. Cüneyt Oruç (Ada TV) En İyi TV Program Yapımcısı Ödülü
7. Mine İçsel (Ada TV) Yılın Bayan TV programı sunucusu ödülü
8. Muazzez Gazihan (Genç TV) Başarılı Haber Programı ve Sunucu Ödülü
9. Funda Bedir (TV 2020) Başarılı TV programı sunucu ödülü
10. İpek Çelik Magazin Programı Yapımcısı Ödülü
11. Ömer Kadiroğlu (Diyalog Gazetesi) Medya Muhabir Ödülü
12. Özlem Çimendal (TV 2020) TV Haber Programcısı Ödülü
13. Abdullah Suiçmez (TV 2020) TV Kameramanı Ödülü

banner560
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner468