banner564
banner556

Ne okşama ne de öpme

Baldızın 15 yaşındaki kızına cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen 40 yaşındaki enişte tüm suçlamaları reddetti

Ne okşama ne de öpme

 Suna ERDEN

Girne’ye bağlı Alsancak’ta yaşandığı iddia edilen olayda 40 yaşındaki A.B., baldızının 15 yaşındaki kızına cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı.
Zanlının 2019 yılı Kasım ayı içerisinde iki kez 15 yaşındaki kızın göğüsleri ile bacaklarını okşayarak tacizde bulunduğu ileri sürüldü.
Kız çocuğunun şikayeti üzerine tutuklanan zanlı dün mahkemeye çıkarıldı. Duruşmada söz alan zanlı ise tüm iddiaları reddederek, “O benim yeğenim sayılır. Kesinlikle böyle bir şey yapmadım” dedi.
Soruşturmayı yürüten polis, önceki gün zanlı A.B.’nin baldızının 15 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunduğuna dair şikâyet aldıklarını söyledi. Polis, şikâyetçi kızın sosyal hizmetler görevlisi gözetiminde ifadesinin alındığını belirtti.
Daha sonra zanlının mahkemeden alınan emirle tutuklandığını kaydeden polis, hakkında 2019 yılı Kasım ayrı içerisinde farklı günlerde iki kez kendi evinde akrabası olan 15 yaşındaki kızı bacak ve göğüslerini okşayarak tacizde bulunduğuna dair iddialar olduğunu belirtti.

“Kesinlikle yapmadım” diyor
Alınması gereken ifadeler olduğunu, genç kızın ilk şikayetini yaptığı şahısla görüşüleceğini belirten polis, soruşturma amaçlı 3 gün süre ile tutuklu kalmasını talep etti.
Mahkeme talebi kabul ederken söz hakkı verilen zanlı suçlamaları kabul etmedi. Zanlı, “Ben böyle bir şey yapmadım. O kız yeğenim sayılır. Asla böyle bir şey yapmam. Sadece onla ilgili bazı şeyleri ailesine söyledim. Çok dışarı çıkıyor gibi… Bu yüzden benden şikayetçi oldu” iddiasında bulundu.  

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473