banner564
banner556

Örnek bir siyasetçiydi

DP Milletvekiliyken geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ahmet Elbasan için anma töreni düzenlendi

Örnek bir siyasetçiydi

Demokrat Parti (DP) Milletvekiliyken geçirdiği bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ahmet Elbasan için İskele Kabristanlığındaki kabri başında anma töreni düzenlendi.
Anma törenine Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre’nin yanı sıra, Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Başbakan Yardımcısı Turizm Kültür Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Ulusal Birlik Partisi (UBP) İskele Milletvekili Yasemin Öztürk, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, merhumun ailesi ve sevenleri katıldı.
İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, 21 yıl önce elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ahmet Elbasan’ı rahmet ve saygıyla andığını ifade ederek merhumun çok yardımsever biri olduğunu anımsattı.
Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu da merhum Elbasan’ın, hayatı boyunca herkesi seven ve herkese yadım etmeye çalışan bir kişi olduğunu belirtti, “Elbasan’ın ruhu şad oldun” dedi.
Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre de merhum Ahmet Elbasan’ı çok eskiden tanıdığını belirterek, Elbasan’ın gerek ay yıldızlı bayrağa gerekse ailesine olan sevgisinin takdire şayan olduğunu söyledi.
Elbasan’ın örnek olacak çok fazla davranışı olduğunu ifade eden Töre, merhumu rahmet diledi.
Anma töreni dua okunmasıyla sona erdi
 

banner571

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473