banner556

Özersay: Siyasi hayatımı değerlendireceğim

Özersay: Siyasi hayatımı değerlendireceğim

Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Kudret Özersay, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk sonuçlarına göre aldığı oy oranının beklentisinin çok altında ve kendisi açısından siyasi hayatını da gözden geçirmesini gerektirecek düzeyde olduğunu belirtti.
Özersay, bu tabloya baktığında asıl üzüntüsünün, ülkesinin geleceğine dair olduğunu kaydetti.
Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Kudret Özersay’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:
“Cumhurbaşkanlığı seçiminde ilk sonuçlara göre aldığım oy oranı beklentimin çok altındadır ve benim açımdan siyasi hayatımı da gözden geçirmemi gerektirecek düzeydedir. Ama bu tabloya baktığımda asıl üzüntüm, ülkemin geleceğine dairdir...
Belli ki kutuplaştırma ve gerginlik siyaseti başarılı olmuştur. Demek ki Halkımızın beklentisi daha farklıdır, saygı duyarım, memleketime hayırlı olsun. Bu süreçte ailesinden, işinden gücünden ciddi fedakarlık göstererek yanımda duran tüm yol arkadaşlarıma, destekleyen herkese yürekten teşekkür ederim. 
Önümüzdeki günlerde daha kapsamlı bir değerlendirme yapıp bundan sonrasına dair düşüncemi ve kararımı kamuoyu ile paylaşacağım.”
 

banner560
YORUM EKLE
YORUMLAR
ozlemcik
ozlemcik - 2 yıl Önce

seni yonlendirmisler doldurusa getiriyolar seni bunlar denktaslarin oyunu bu anlamadinmi sayin baskan

MOHAMMAD GHAITH 0548 826 3842
MOHAMMAD GHAITH 0548 826 3842 - 2 yıl Önce

Dear OZERSAY
EVRY ONE KNOWS YOU ARE HONEST
IF YOU CONSIDER THIS AS A LOST.THEN IT IS A ONE BATTLE NOT WAR.IF YOU ARE GOUNG TO WITHDRAW FROM POLITICS.NOW.THEN I THINK YOU WILL LOSE THE WAR. AND IF ARE GONIG TO SITTLE DOWN.IT IS NOT YOU PERSONALITY AS AS A POLITISION.
LET REMEMBER YOU
CHERCHEL WON 2ND WAR.BUT HE LOST THE ELECTION..DID HE DROPED HIM SILF OUT.???

xyz
xyz - 2 yıl Önce

hemen siyasi hayatinizi sonlandirmayiniz TC ye bakiniz habire secim kaybedenler koltugu birakmiyor bir de bir mucadeleyi kaybetmek sizin hatali oldugunuzu yanlis yaptiginizi gostermekz her zaman ne yazikki dogru fikirler mucadeleyi kazanamiyor

SIRADAKİ HABER

banner456

banner472