banner564

Toplumun değerleri

Ataoğlu, “Kadınlarımız ve gençlerimizle yapacağımız çok fikir ve projelerimiz var” dedi

Toplumun değerleri
banner598

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, “Kadınlarımızın ve gençlerimiz bir değerdir. Kadınlarımız ve gençlerimizle yapacağımız çok fikir ve projelerimiz var” dedi.
DP Merkez Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkanlık seçimi önceki gün yapıldı.
Kıbrıs Türk Sanayi Odası’nda gerçekleşen kurultaya DP Genel Başkanı Fikri Ataoğlu’nun yanı sıra, DP Genel Sekreteri Girne Milletvekili Serhat Akpınar, DP Lefkoşa Milletvekili Hasan Tosunoğlu, parti yöneticileri ve partililer katıldı.
DP'den yapılan açıklamaya göre, gerçekleşen seçimde Merkez Kadın Kolları Başkanlığına Mehtap Özdemirağ, Merkez Gençlik Kolları Başkanlığına ise Can Özen seçildi.
Kurultayda konuşan Genel Başkan Ataoğlu, şunları söyledi:
“Kadınlarımızın ve gençlerimiz bir değerdir. Kadınlarımız ve gençlerimizle yapacağımız çok fikir ve projelerimiz var. Demokrat Partimizin duruşunu kitlelere taşıyabilecek en önemli unsur sizlersiniz. Partimiz her geçen gün gençlerle ve kadınlarla büyümeye devam ediyor. Büyük bir coşku ve enerjiyle gençlerimiz ve kadınlarımızla kol kola omuz omuza durmadan çalışıyoruz. Yeni seçilenlere yeni dönemde başarılar diliyorum. ‘Kazananın DP olduğu’ olgusu içerisinde aday olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde partimizi daha da yükseklere taşıyacağız.” 

Akpınar: Büyük başarıyla tamamladı
Genel Sekreter Akpınar da konuşmasında şunları kaydetti:
“Büyük ailemiz son seçim sürecini de Genel Başkanımız Sayın Fikri Ataoğlu ve değerli eşleri Sayın Çiğdem Ataoğlu himayelerinde büyük bir olgunlukla ve başarıyla tamamladı. Güzel bir kucaklaşma ile birlik ve beraberliğimizin bütünsel hareketinin mesajını verdik.  Kuruluşundan bugünlere kendilerini vakfetmiş kadın değerlerimize aile olma sorumluluğumuzu yerine getirdik. Seçim sonuçlarında görev üstlenen Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Merkez Gençlik Kolları Başkanımıza yeni dönemde başarılar diliyorum.”

Tosunoğlu: Kadınlarımız ve gençlerimiz her şeyin en iyisine layıktır
DP Lefkoşa Milletvekili Hasan Tosunoğlu ise yaptığı konuşmada “Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da kadınlarımız ve gençlerimiz için çalışmaya devam edeceğiz. ‘Kadınlarımız ve gençlerimiz her şeyin en iyisine layıktır’ anlayışıyla çalışıyoruz. Yeni göreve gelen Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Merkez Gençlik Kolları Başkanımıza başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner474