banner564
banner556

Yeni müdürler görevde

Lefkoşa’ya Hüseyin Kadir Çete, Güzelyurt’a Zafer Zaifer, Girne’ye Kaan Resa Saçar atandı

Yeni müdürler görevde

Polis Teşkilatı’nda boşalan müdürlüklere yeni isimler atandı.

banner571

Lefkoşa Polis Müdürlüğüne Hüseyin Kadir Çete, Güzelyurt Polis Müdürlüğüne Zafer Zaifer, Girne Polis Müdürlüğüne Kaan Resa Saçar getirildi.
Polis Hizmetleri Komisyonu tarafından dün alınan karar ile 6 Temmuz'dan itibaren geçerli olmak koşulu ile İlçe ve PGM Bölüm Müdürlükleri mevkilerine atamalar yapıldı. Yapılan atamalar sonucu; Polis Okulu Müdürlüğüne Polis Müdürü Sıtkı Erkıvanç, Güzelyurt Polis Müdürlüğüne Polis Müdürü Zafer Zaifer, PGM - Trafik Müdürlüğüne Polis Müdürü Mustafa Ceylanlı, Girne Polis Müdürlüğüne Polis Müdürü Kaan Resa Saçar, Lefkoşa Polis Müdürlüğüne Polis Müdürü Hüseyin Kadir Çete, PGM - İdari Polis Müdürlüğüne Polis Müdürü Mahmut Barış Sel, PGM - Siyasi Polis Müdürlüğüne Başmüfettiş Cemal Gürsel Nuray, PGM - İdari İşler ve Özlük İsleri Müdürlüğüne Başmüfettiş Hafife Çaluda, PGM - Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğüne Başmüfettiş Tarkan Ķızıltuğ, PGM - Adli Polis Müdürlüğüne Başmüfettiş Aziz Nizamoğlu, PGM - Muhaceret Müdürlüğüne ise Başmüfettiş Fevzi Öztümen atandı.
Yaş haddinden emekli olan Süleyman Manavoğlu'nun yerine Polis Genel Müdürlüğü'ne 30 Haziran'dan geçerli olmak üzere Ahmet Soyalan, 1'inci Yardımcılığa Eybil Efendi ve 2'nci Yardımcılığa da Hüseyin Sağıroğlu atanmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Setdar
Setdar - 2 yıl Önce

Gazimağusa polis müdürünü niye yazmadınız gazimağusa bir ilçe değil mi

Ertan
Ertan - 2 yıl Önce

Serdar değişmedi Mağusa çünkü

Fatma Palabıyık.
Fatma Palabıyık. - 2 yıl Önce

Yeni görevleri hayırlı uğurlu olsun. Eminim ki kendilerine layık görülen bu makam ve görevleri layikince adalleti en iyi şekilde temsil ederek yerine getireceklerdir. Başarıları daim olsun.

Şerafettin YALÇIN
Şerafettin YALÇIN - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun başarılar diliyorum

Ertuğrul AKGÜL
Ertuğrul AKGÜL - 2 yıl Önce

ALLAH'IM HAYIRLARA vesile EYLESİN İNŞALLAH HER ZAMAN EN IYISUNI BASARIRLAR INŞALLAH BIRBIRLERIYLE UYUMLU CALISIRLAR ALLAH'A EMANET OLUN CAN GARDAŞIM ANKARADAN SAYGILAR

SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473