banner564

67 yıldan beri Kıbrıs’ta

Türkiye İş Bankasının yeni şubesi Girne Karakum’da özel davetlilerin katılımıyla açıldı

67 yıldan beri Kıbrıs’ta
banner598

Ömer KADİROĞLU
   
Türkiye İş Bankası’nın KKTC’deki Çarşı Girne Şubesi, Karakum'daki yeni hizmet binasında Karakum Şubesi olarak hizmet vermeye başladı.

Yeni hizmet binasının açılış töreni, İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı İzlem Erdem ve İş Bankası KKTC Ülke Müdürü Serhan Akşahin’in katılımıyla gerçekleştirildi.
KKTC’de 14 şubelik geniş bir hizmet ağıyla faaliyet gösteren İş Bankası, her alandaki girişimci, yatırımcı, üretici ve bireylere yönelik bankacılık hizmetlerini ve finansal çözümlerini sunmaya devam ediyor.
İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı İzlem Erdem, açılışa dair yaptığı açıklamada, Bankanınn KKTC’de 67 yıldır faaliyet gösterdiğini vurgulayarak, ekonomik olarak önemli bir potansiyel barındıran Doğu Akdeniz havzasındaki ülkelerin ticaret ve enerji koridoru üzerinde bulunan Kıbrıs’ın, lojistik ve stratejik açıdan kritik bir konumu bulunduğunu söyledi. 
 
Kıbrıs’ın, bu yönüyle özellikle ticaret açısından bölgenin en cazip ekonomi merkezlerinden biri haline gelebileceğini ifade eden Erdem, şöyle konuştu: "İş Bankası, Kıbrıs’ta özel ve kamu dahil ilk şube açan Türkiye bankasıdır. Adada günümüzde en yaygın şube ağına sahip bankalardan biriyiz. Burada faaliyete geçtiğimizden bu yana ihtiyaç duyulan alanlardaki yatırım kredileri ve diğer bankacılık hizmetleriyle her zaman Kıbrıs halkının, tüccarının, girişimcisinin, üreticisinin yanında olduk. Kıbrıs’ta ticaretin ve ekonominin gelişmesine katkıda bulunduk. Karakum Şubesi ile de KKTC’lilere hızlı, kaliteli ve yaygın şekilde müşteri odaklı bir anlayışla hizmet sunmaya devam edeceğiz.”  


 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2022, 02:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner474