banner564
banner556

Arananlar var

Lefkoşa’da iki grup arasında meydana gelen sokak kavgasında tutuklu sayısı 4’e çıktı

banner587
Arananlar var

Suna ERDEN
Lefkoşa’da iki grup arasında çıkan kavganın ardından tutuklanan Sinan Dilim, Mehmet Alkış, Mustafa Çelik’in ardından Barış Bişaroğlu da gözaltına alındı. 
Diğer 3 zanlının tutukluluğu devam ederken, Barış Bişaroğlu dün mahkemeye çıkarıldı. Duruşmada kavga olayına karışan diğer şahısların arandığı belirtildi. 
Duruşmada iddiaları aktaran polis, kavga olayının 4 Ekim 2020 tarihinde saat 02.00 sıralarında Lefkoşa’da Hasane Ilgaz Sokak üzerinde meydana geldiğini söyledi.
Polis, zanlılar Sinan Dilim, Mehmet Alkış, Mustafa Çelik ve Barış Bişaroğlu’nun bir taraf olup, aralarında çıkan sözlü tartışmadan dolayı diğer bir grubu oluşturan Tugay Şeytan ve Eren Hacımusaoğlu'nu elleri ve ayakları ile ciddi şekilde darp ettiklerini ifade etti.
Polis, kavga esnasında zanlıların Emre Hacımusaoğlu'nun burnunun kırılmasına ve sebebiyet vererek vahim ve bedensel zarara uğrattıklarını aktardı.  
Polis, soruşturmanın devam ettiğini, aranan şahıslar,  alınması gereken ifadeler ve incelenmesi gereken kamera görüntüleri olduğunu belirtip, zanlının bir gün tutuklu kalmasını talep etti. 
Talebi değerlendiren mahkeme talep edilen süreyi onayladı.  

banner571

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473