banner564

Filistin’e destek gösterisi yapıldı 

banner587

Lefkoşa’da, İsrail’in saldırılarına karşı Filistin’e destek gösterisi yapıldı 

Filistin’e destek gösterisi yapıldı 
banner598

Lefkoşa’da, İsrail’in saldırılarına karşı “Büyük Kudüs Konvoyu” adıyla Filistin’e destek gösterisi yapıldı.
12 sivil toplum örgütünün (Kıbrıs Uluslararası Öğrenci Derneği-CISA, Sevgi ve Kardeşlik Derneği – SEVKAD, Kıbrıs Gönüllü Teşekküller Platformu – KGTP, Kıbrıs Eğitim Kültür ve Sanat Derneği, Bağımsız İlahiyatçılar İnsiyatifi, Kıbrıs Kadınlar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, KKTC Karadeniz Kültür Derneği, Kıbrıs İlahiyat Mensupları ve Mezunları Derneği, K.K Manevi Değerleri Koruma ve Yaşatma Derneği – GÜMANDER, Kıbrıs Kardeşlik ve Hizmet Derneği – KAMED, KİSAV Vakfı, KKTC Engelliler Dayanışma Derneği) destek verdiği eylem, araç konvoyu şeklinde gerçekleştirildi.
Saat 17.30 sıralarında Haspolat Hala Sultan Camii’nde oluşturulan konvoy, Lefkoşa’ya hareket etti ve Lefkoşa sokaklarında dolaşarak, Küçük Kaymaklı Ebu Bekir Camii’nde sonlandırıldı.
KKTC, Türkiye ve Filistin bayraklarının taşındığı konvoyu, yol kenarlarında bekleyenler de bayrak sallayarak, alkışlayarak destekledi.
 

banner594
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADALET BİR GÜN ELBET !
ADALET BİR GÜN ELBET ! - 2 yıl Önce

YAHUDİYİ YOK EDECEK Bİ ŞEY YAPABİLİYORLAR MI ??? ABD Yİ ÇİNİ RUSYAYI YOK EDEBİLİYORLAR MI ? CEVAP HAYIR.........1.5 MİLYAR MÜSLÜMAN, HALA EBABİL KUŞLARI BEKLİYOR.DUBAİ SUUD GÖBEK ATMADA....

Turkish power
Turkish power - 2 yıl Önce

Yeni duzulenciler akel disi işbirlikçileri çocukluk travmacilari şahadetten bihaberler dünürler palikarya yalakalari şantajci sendikalar ingiliz muhipleri nerede neredesiniz ses verin duyamadık palikarya iskoç eteği altindamisiniz

SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473