banner564
banner556

Gelecek kuşaklara anlatılmalı

Cumhurbaşkanı Tatar bayram ziyaretlerinde, şehitlerin yaptığı büyük fedakârlıkların unutulmaması gerektiğini belirtti

banner587
Gelecek kuşaklara anlatılmalı

Cumhurbaşkanı Tatar, Bayram nedeniyle bazı şehit eşlerine ziyaret gerçekleştirdi.
Verilen bilgiye göre, şehit eşi Gül Gedik, Cemile Sözveren, Ayşe Kurtuluş ve Emine Tuncay’ı yaptığı ziyaretlerde Ersin Tatar’a Şehit Aileleri ve Malül Gaziler Derneği Genel Başkanı Gürsel Benan da eşlik etti.
Cumhurbaşkanı Tatar, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, şehit ve gazilere minnet borcu duyduğunu, Kıbrıs Türkünün şehitlerin fedakarlıkları sayesinde bugün huzur ve güvenlik içerisinde yaşandığını söyledi.
Cumhurbaşkanı Tatar, şehitlerin yaptığı büyük fedakârlıkların unutulmaması gerektiğini, şehitlerin vatan için yaptıklarını gelecek kuşaklara aktarmanın en önemli sorumluluklardan biri olduğunun altını çizdi.

banner571

Gazze’de yaşananlar
Cumhurbaşkanı Tatar, Gazze’de yaşanan saldırı olaylarına işaret ederek, Türkiye’nin etkin ve fiili garantörlüğünün ne kadar önemli olduğunun bir kere daha anlaşıldığını, huzur ve güven dolu bir gelecek için çalışmaya devam edeceğini, devlete herkesin sahip çıkması gerektiğini belirtti.
Halkın egemenliğinin devletin bekası için en önemli unsur olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, halka birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.
Geçmişte yaşanan acıları unutmanın mümkün olmadığını söyleyen Cumhurbaşkanı Tatar, “Tarihini bilmeyen toplumlar yok olmaya mahkûmdur. Tarih bunu emretmektedir” şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adalet Bi̇r Gün Elbet
Adalet Bi̇r Gün Elbet - 2 yıl Önce

GELECEK DEDĞİN KUŞAK,UYUŞTURUCDA,ALKOLDE FUHUŞTA, ANLAT BAKALIM ....ANLAT HAVAYA SUYA ANLAT... KAPİATALİST MATERYALİST HEDONİST TOPLUMA ANLAT ..TAŞIMA NUFUSA,NİJERYALI FELAKETE ANLAT....

SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473