Belediyeden örnek uygulama

İskele’deki halk plajından toplanan, olgunlaşması için bir ay bekletildikten sonra ambalajlanan hurmalar, vatandaşlara dağıtıldı

Belediyeden örnek uygulama
banner432

İskele Belediyesi Halk Plajı’nda bulunan ve geçtiğimiz ay budanan, olgunlaşması için bir ay bekletildikten sonra ise ambalajlanan hurmalar, vatandaşlara dağıtıldı.
Açıklamaya göre, vatandaşlar, kendileri için özel olarak ambalajlanan hurmaları almaya gelirken sosyal mesafe kuralı ve maske kullanımına da dikkat ettiler. İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu da yaptığı açıklamada, hurmaların, İskele Belediyesi tarafından üç yıldır halka dağıtıldığını hatırlattı, paylaşmanın önemine vurgu yaptı. 
Mart ayından bu yana ülkemiz de dahil tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirüsü salgını ile birlikte zor günlerden geçildiğine dikkat çeken İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, zor günlerin ise bir nebze olsun paylaşarak atlatılacağının altını çizdi. 
Kıbrıs Türk toplumunun paylaşmayı seven bir toplum olduğunu da sözlerine ekleyen Sadıkoğlu, kendilerinin de halk plajında bulunan hurma ağaçlarının meyvesini halkla paylaşmaktan keyif aldıklarını belirtti.

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner474

banner460