banner564
banner622

“Bir Fikrimiz Var”

Merit International ana sponsorluğunda, 14 Kasım'da sokak hayvanlarına yardım gecesi düzenleniyor

“Bir Fikrimiz Var”
banner598

Sokak hayvanlarını desteklemek amacıyla çalışan Freedom Sanctuary Derneği, Merit Entertainment öncülüğünde ve Merit International ana sponsorluğunda 14 Kasım’da saat 21.00'de Merit Diamond Hotel’de bağış gecesi düzenlenecek.
Yapılan açıklamaya göre, sokakta yaşayan onlarca cana sağlıklı ve sürdürülebilir bir gelecek sunmak adına yapılacak bağışlar aracılığıyla barınağın birçok elzem ihtiyacını karşılanması ve barınaktaki hayvanlar için yaşanabilir bir ortam oluşturulması amaçlanıyor. 
Merit Entertainment Direktörü Arda Çancıoglu, yaptığı açıklamada, barınaklardaki canlar için sağlıklı bir gelecek tasarlamak amacıyla çalışmalarına yalnızca bağış gecesinde değil sürekli devam edeceklerini ve hayvanların yaşamlarını en iyi koşullarda sürdürebilmeleri için her türlü önlemi alacaklarını vurguladı. 

Melek Mosso sahne alacak
Çancıoğlu, Türkiye’den TIDER Derneği’nin, Hayvan Hakları Federasyonu'nun (Haytap) ve çok sayıda sanatçı ve iş adamının da destekleyeceği gecede, sanatçı Melek Mosso’nun da gönüllü olarak sahneye çıkacağını belirtti; bağış gecesine bireysel olarak katkıda bulunmak isteyenlerin Merit Diamond Hotel, Merit Lefkoşa Hotel ve Nima Lounge’tan bilet alarak destekte bulunabileceğini anımsattı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ck
Ck - 5 ay Önce

Süperrr

SIRADAKİ HABER

banner608

banner474