banner493

Boğaz şenlendi

Girne Belediyesi etkinliğinde çocuk ve gençler, ip çekme, voleybol, yakan top gibi çeşitli oyunlar oynadı

Boğaz şenlendi
banner432

Girne Belediyesi Yaz Tatili Çocuk ve Gençlik Atölyeleri kapsamında Boğaz Piknik Alanında piknik düzenlendi. Etkinliğe Girne Belediyesi Gençlik Platformu ve Çocuk Meclisi de katıldı.
Etkinlikte çocuk ve gençler, ip çekme, voleybol, yakan top gibi çeşitli oyunlar oynadı ayrıca, Genel Sanat Yönetmeni Derman Atik tarafında çocuk ve gençlere doğaçlama ve yaratıcı drama da yaptırıldı. 
Girne Belediyesi Gençlik Platformu ve Girne Belediyesi Çocuk Meclisi’nin de görevli olarak destek verdiği etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. 
Girne Belediyesi Sosyal İşler Şube Amiri Misli Kadıoğlu yaptığı konuşmada, Gençlik Platformu’nun Boğaz Piknik Alanında birkaç gün önce temizlik yaptığına dikkat çekerek, temizlenen yerlerin kısa bir süre geçmesine rağmen yeniden çöplerle dolduğunu gördüklerini ve üzüntü duyduklarını söyledi. 
Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü de Boğaz Piknik alanına gelerek çocuklarla oyunlar oynadı, sohbet etti.  
Güngördü, çocuklara birbirlerine karşı sevgi ve saygı dolu olmaları gerektiğini söyledi.  Çocukları Covid-19 salgınına karşı da uyaran Güngördü, maske, mesafe ve hijyen konularına herkesin dikkat etmesi gerektiğini işaret etti. Katılan herkese teşekkür eden Güngördü, çocuklara keyifli saatler geçirmelerini diledi. 

YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner465

banner460