banner493

Buray Büsküvütçü yeniden seçildi

MDP’nin 3. Olağan Kurultayı’nda Buray Büsküvütçü yeniden genel başkanlığa seçildi

Buray Büsküvütçü yeniden seçildi
banner432

Milliyetçi Demokrasi Partisi (MDP) 3. Olağan Kurultayı’nı önceki gün gerçekleştirdi; Buray Büsküvütçü yeniden genel başkanlığa seçildi.

Yapılan yazılı açıklamaya göre; YDÜ Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen kurultayda 50 kişilik Parti Meclisi’nin üyeleri de belirlendi.
Bürküvütçü, yaptığı teşekkür konuşmasında, geçen seçimlerden sonra “barajın altında oy aldılar, 3 gün sonra tabelayı indirirler” denildiğini; ancak kendilerinin yollarına büyüyerek devam ettiklerini söyledi.
“Geçtiğimiz bir buçuk yıl, dünyaca silik bir yıl olarak geçti. Bu süreçte Kıbrıs’ta yaşayan Türkler olarak çok büyük zorluklar çektik. Bu zorluklar da bizlere desteklerini esirgemeyen Türkiye Cumhuriyeti’ne teşekkürlerimizi sunuyoruz” diyen Büsküvütçü, bu süreçte iki farklı hükümetin, vatandaşın hayatını kolaylaştıracak herhangi bir şey yapmadığını savundu.
MDP olarak kendilerinin, Türk milletinin faydasına hangi iş varsa onun yanında durduklarını anlatan Büsküvütçü, kendileri için şahısların hiçbir önemi olmadığını belirtti ve “Bu vesile ile yılmadan yorulmadan mücadeleye devam edeceğimizi ve kaldığımız yerden daha da güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğimizi bildiririz” diye konuştu.
 

banner512
YORUM EKLE
YORUMLAR
Öz
Öz - 1 ay Önce

Kıbrıslılar Pisküvit demezler. O Bahçelinin lafı. Kıbrıslılar Piskot derler. Piskottan adam da pek makbul değil.

banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner465

banner460