banner564

Cinsel içerikli mesaj gönderdi

Nişanlısının 14 yaşındaki yeğenine cep telefonuyla cinsel içerikli mesaj gönderdiği iddia edilen Hasan Demirhan teminatla serbest kaldı

Cinsel içerikli mesaj gönderdi
banner598

Hüseyin ÇİÇEK
Nişanlısının yeğeni olan 14 yaşındaki N.A. isimli kız çocuğuna cep telefonuyla cinsel içerikli mesaj atıp, taciz ettiği iddia edilen Hasan Demirhan, şikâyet üzerine tutuklandı. Zanlı sorgusunun ardından dün teminat için mahkemeye çıkarıldı.
Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren polis memuru Cemil Ballıkara, zanlı Hasan Demirhan’ın 2019 ile 2020 tarihleri arasında nişanlısının yeğeni olan 14 yaşındaki N.A. isimli kız çocuğuna kullanmakta olan Instagram ve Whatssapp isimli haberleşme programları üzerinden mesajlar atarak, cinsel tacizde bulunduğunu belirtti. Polis, soruşturmanın tamamlandığını söyleyerek zanlının mahkemenin uygun göreceği teminata bağlanmasını talep etti.  
Yargıç,  zanlının yurtdışına çıkışını yasaklayarak, haftada 2 gün polise ispat-ı vücutta bulunması, 2 kefilin 100’er bin TL’lik şahsi kefalet senedi imzalaması ve 5 bin TL nakdi teminat yatırması şartları ile tutuksuz yargı kararı verdi.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozan Günaltay
Ozan Günaltay - 4 yıl Önce

Memleket sorma gir hanı olursa böyle olur

Anonim
Anonim - 4 yıl Önce

Uyruğu yazıyor muydu beyefendi? Yoksa kendinizde olanları unuttunuz mu? Görmezden geliyorsunuz tabii. Kendinizden ya.

SIRADAKİ HABER

banner471

banner473