banner564

Fuhuşa teşvik suçu işledi

Genç bir kadının 8 günde 7 erkekle ilişkiye girmesini sağlayıp, 6 bin lira kazandı 

Fuhuşa teşvik suçu işledi
banner598

Lefkoşa’da 25 yaşındaki bir kadının 7 ayrı erkekle cinsel ilişkiye girmesini sağlayarak, 6 bin 100 TL komisyon aldığı iddia edilen S.G. (30-K) dün fuhuşa teşvik suçundan mahkemeye çıkarıldı.
Lefkoşa Kaza Mahkemesinde gerçekleştirilen duruşmada zanlının Ç.S.’nin 8 günde 7 erkekle beraber olmasını sağladığı belirtildi.
Soruşturmayı yapan polis,  zanlının 27 Mart-4 Nisan 2024 tarihleri arasında Lefkoşa’da 25 yaşındaki kadın Ç.S.’nin 7 ayrı erkekle cinsel ilişkiye girmesini sağlayarak, 6 bin 100 TL kazanç sağladığını söyledi. Polis, tutuklanan zanlı hakkında 2 adet açık ifade temin edildiğini açıkladı. 
Polis, gerekli soruşturmanın yapıldığını belirterek, zanlının fuhuşa teşvik suçundan uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

3 çocuğu var
Zanlının avukatı ise müvekkilinin 3 çocuk sahibi bekar bir anne olduğunu, yeni bir işe başladığını, tutuklu yargılanması halinde hem işinden olacağını hem de çocuklarına bakacak kimsenin kalmayacağını beyan ederek, tutuksuz yargı talep etti.
Mahkeme, zanlının yurt dışına çıkışının yasaklanması, 10 bin TL nakit teminat yatırması ve bir kefilin 50 bin TL kefalet senedi imzalaması şartlarıyla tutuksuz yargılanmasına emir verdi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner608

banner473