banner564

İnsana yapılan yatırım

banner587

Töre, gençleri bağımlılıktan kurtarma ya da bu yöne eğilmelerini önlemenin önemli bir görev olduğunu söyledi

İnsana yapılan yatırım
banner598

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre,  Erdal Karadağ başkanlığındaki Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu heyetini kabul etti.
Açıklamaya göre, Meclis Başkanı Zorlu Töre, gençleri bağımlılıktan kurtarma ya da bu yöne eğilmelerini önlemenin önemli bir görev ve insana yapılan bir yatırım olduğunu söyledi.
Töre, federasyonu çalışmalarından dolayı kutlayarak, başarılar diledi.
Federasyon Başkanı Karadağ, Yeşilay ve Türkiye Sağlık Bakanlığının bilgileri dahilinde bağımlı olan vatandaşların iyileşmesi için çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, bazı ülkelerde de temsilcilik açma çalışmaları bulunduğunu kaydetti.
Kabulde İdari, Mali, Teknik, Parlamenter Hizmetler Müdürü Hasan Büyükoğlu, Basın Dış İlişkiler ve Protokol Müdürü Narin Yalıner Ataöz ve Özel Kalem Müdürü İrem Uygun da hazır bulundu.

Üniversiteler konseyi heyetini kabul etti
Öte yandan Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre, Prof. Dr. Orhan Hikmet Azizoğlu Başkanlığındaki Uluslararası Üniversiteler Konseyi heyetini kabul etti.
Verilen bilgiye göre, Meclis Şeref Salonu’nda yer alan kabulde konuşan Konsey Başkanı Azizoğlu, öğrenci hareketliliği ve yükseköğretim sorunlarına dair Eylül ayı içerinde KKTC’de bir çalıştay düzenlemek istediklerini belirterek Töre’ye çalışmaları hakkında bilgi verdi.
 

banner594
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473