banner564

İşbirliği yapılacak

Bursa ile KKTC iş dünyası arasındaki ilişkiyi güçlendirmek amacıyla yapılabilecek ortak çalışmalar değerlendirildi

İşbirliği yapılacak
banner598

Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Turgay Deniz beraberindeki heyetle çeşitli temaslarda bulunmak için İstanbul’a gitti. 
Açıklamaya göre, ziyaret programı kapsamında önce Bursa’ya giden Kıbrıs Türk Ticaret Odası, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ile bir araya geldi.  
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Uğur ve Yönetim Kurulu üyeleriyle görüşen Deniz, Bursa ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) iş dünyası arasındaki ilişkiyi güçlendirmek amacıyla yapılabilecek ortak çalışmalar değerlendirildi.
Aynı gün Durmazlar Raylı Sistemler Fabrikasına ziyarette bulunan Oda Başkanı Deniz, beraberindeki heyetle raylı sistemler hakkında bilgi aldı ve fabrikayı gezdi. 
Ardından Burulaş Bursa Ulaşım toplu taşıma işletmeciliği Turizm Sanayi ve Ticaret A.S.yi ziyaret eden heyet, toplu taşıma işletmeciliği konusunda bilgi aldı. 
Oda Başkanı Turgay Deniz’e Başkan Vekilleri Ramazan Gündoğdu ve Aziz Limasollu, Yönetim Kurulu üyeleri Omaç Cin, Alp Cengiz Alp, Yüksel Akay, Meclis Üyesi  Ahmet Karavelioğlu, Genel Sekreter Aysun Önet İleri, Yönetim Sekreteri Eda Konuralp, Medya ve İletişim Sorumlusu Gizem Davulcu eşlik etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner608

banner473