banner564

İzlenimler olumlu

Fly Kıbrıs Hava Yolları’nın, direkt ve tarifeli Ercan-Ordu/ Giresun seferlerinin lansmanı yapıldı

İzlenimler olumlu
banner598

Fly Kıbrıs Hava Yolları’nın, direkt ve tarifeli Ercan-Ordu/ Giresun seferlerinin lansmanı Ordu’da yapıldı.  
Verilen bilgiye göre, lansman için Ordu’ya giden Fly Kıbrıs Hava Yolları’nın kurucu ortakları, Ordu Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı ziyaret ederek, seferler hakkında bilgi verdi.
Lansman, resmi temasların ardından Ordu Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Lansmanda Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı M. Hilmi Güler, Ordu TSO Başkanı Adil Levent Karlıbel, Fly KHY kurucu ortaklarından Rauf Denktaş, Fly Kıbrıs’ın bir diğer kurucu ortağı Nusret Polat birer açılış konuşması yaptı.
Fly KHY kurucu ortaklarından Rauf Denktaş, Ordu’da çok sıcak bir ilgiyle karşılandıklarını belirterek, şöyle konuştu:
“Bu operasyonun başarılı geçeceğine inanıyoruz açıkçası. Hem ülkemizden buraya turist getirerek Ordu’muzun güzelliklerini, kültürünü hem de buradan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne insanlarımızı, yurttaşlarımızı taşıyarak; Kıbrıs'ın kültürünü, kültür birleşmesini, kavuşmasını sağlamak için bir operasyon gerçekleştiriyoruz.”

Polat: Hedef boşluğu gidermek
Fly Kıbrıs’ın bir diğer kurucu ortağı Nusret Polat ise, hava yolunun bir ihtiyaçtan doğduğunu belirtti.
Polat, Pandemi sonrasında oluşan ihtiyaçlardan ve Kıbrıs Türk Hava Yolları’nın batmasından oluşan boşluğu gidermek üzere böyle bir girişim içerisine girerek, Fly Kıbrıs Hava Yolları’nın kurulduğunu anlattı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner473