banner564
banner556

Tüm sorunların çözümü mümkün

Seçim çalışmalarına Küçük Kaymaklı’da devam eden Gardiyanoğlu, Lefkoşalılara çektikleri tüm çileleri altı ay içerisinde unutturacağının sözünü verdi

Tüm sorunların çözümü mümkün

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkan Adayı Sadık Gardiyanoğlu, Küçük Kaymaklı’da vatandaşlar ile bir araya geldi.
"Vatandaşların sorunlarını dinleyen Gardiyanoğlu, çözümü mümkün sorunların vatandaşın hayatını zorlaştırmasını eleştirdi.
Lefkoşa’nın gelişen bir şehir olarak, her bölgesinin farklı sorunları bulunduğuna işaret ederek, her bölge için farklı bir yaklaşım sergilemek gerektiğini anlattı.
Sadık Gardiyanoğlu, “Lefkoşa büyüyen ve gelişen bir şehir olarak farklı hizmetlere ihtiyaç duymaktadır. Her bölgenin kendi yapısı itibarıyla ihtiyaçlarının farklılık göstermesi son derece doğaldır. Bunu anlayabilmek, bunu kavrayabilmek önemlidir. Mevcut başkan ne yazık ki bunu başaramamıştır. Ancak bir diğer üzücü nokta da, diğer aday arkadaşların da mevcut başkan ile aynı hataya düştüklerini görmektir. Başta mevcut başkan olmak üzere diğer aday arkadaşlar da ne yazık ki sürüklendikleri yanlıştan bir türlü kurtulamıyorlar. Lefkoşa’nın kaybedecek tek bir günü bile yoktur. Sekiz buçuk yıl mevcut başkanın yanlışlarından vazgeçmesini beklemekle boşuna geçti. Şimdi kaybedecek bir dört yılımız daha olmamalı. Biz Lefkoşa’yı genel yapısı itibarıyla sahip olduğu bölgeler bazında ele alarak, her bölgenin kendine has sorunlarını doğrudan çözmeye odaklandık. Sadece sorunları değil, çözümlerini de iyi biliyoruz” dedi.
Gardiyanoğlu, Lefkoşalılara çektikleri tüm çileleri altı ay içerisinde unutturacağının sözünü verdi.

Adıyamanlılardan destek istedi
Öte yandan Sadık Gardiyanoğlu, Tüm Adıyamanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.
Ziyarette Gardiyanoğlu’na UBP Gönyeli-Alayköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Amcaoğlu da eşlik etti.
Gösterilen ilgiye layık olmak için çalışacağını ifade eden Gardiyanoğlu, “bölen değil birleştiren bir başkan olacağım” dedi.
Sadık Gardiyanoğlu, mevcut başkanın sadece Lefkoşa içinde değil çevre beldelerle de küskünlük içerisinde olduğunu savunarak, artık Lefkoşa ile iç içe geçmiş olan Gönyeli ile de sorunlar yaşandığını iddia etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473