banner564

Vatandaşın beklentisi karşılanmalı

Personel ile bir araya gelen Berova, kurumsal hafızayı ve çalışma barışını önemsediğini belirtti

Vatandaşın beklentisi karşılanmalı
banner598

Maliye Bakanı Özdemir Berova, bakanlığa bağlı merkez daire ve kurumları ziyaret ederek, personelle bir araya geldi. Maliye Bakanı Berova’ya bakanlık bürokratları da eşlik etti. 
Açıklamaya göre, personel ile sohbet eden Maliye Bakanı Berova, çalışanların talep ve beklentilerini dinledi, çalışmaları hakkında bilgi aldı. 
Vatandaşın en fazla iş takip ettiği bakanlıklardan birinin de Maliye Bakanlığı ve bakanlığa bağlı daireler olduğuna dikkat çeken Berova, vatandaşın beklentisinin giderilip, işlerin zamanında çözümlenmesi açısından verimli ve etkin çalışmaya yönelik beklentilerini de dile getirdi. 
Kurumsal hafızanın önemine de vurgu yapan Berova, “Takım arkadaşlarımla tanışmak, çalışmalarını yerinden incelemek, bilgiler almak ve taleplerini dinlemek için sizleri ziyaret etmek istedim. Çünkü kurumsal hafızayı ve çalışma barışını önemsiyorum. Biliyorum ki, huzurlu ortamda çalışmak, kişinin kendini mutlu hissetmesi işinde daha başarılı ve verimli olmasını sağlayacak, bu da vatandaşımıza yansıyacak, vatandaşın işi zamanında ve hızlı bir şekilde ilerleyecektir” dedi. 
Berova, ilerleyen günlerde bakanlığına bağlı diğer daireleri de inceleyeceğini ve personelle bir araya geleceğini de belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner474