banner564

3 ay içerisinde tamamlanacak

‘Girne Karaoğlanoğlu I. Etap Batı Kanalizasyon Projesi İhalesi’ sonuçlandı

3 ay içerisinde tamamlanacak
banner598

Girne Belediyesi Proje ve İhaleler Bölümü tarafından 25 Nisan’da açıklanan Girne Karaoğlanoğlu I. Etap Batı Kanalizasyon Projesi İhalesinin sonuçlandığını bildirildi.
Girne Belediyesi İhale Komisyonu tarafından yapılan açıklamaya göre ihaleyi,  14 milyon 188 bin 66 TL + KDV ile Tüfekçi Ltd. kazandı.
Sonuçlanan ihale ile ilgili 10 Mayıs Cuma günü saat 10.30’da, Girne Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda protokol imza töreni gerçekleşirken, Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul ve Tüfekçi Ltd. Direktörü Hüseyin Tüfekçi protokole imza attı.
Girne Jasmine Court Hotel ve Yeni Girne Hastanesi arasında yapılacak ‘Girne Karaoğlanoğlu I. Etap Batı Kanalizasyon Projesi İhalesi’ kapsamında, bin 534 metre uzunluğunda kanalizasyon alt yapısı hayat bulacak. Yaklaşık 3 ay içerisinde tamamlanması beklenen projenin 7 milyon TL’lik kısmının TC Kalkınma ve Ekonomik İşbirliği Ofisi tarafından, 7 milyon 188 bin 66 TL + KDV kısmının ise Girne Belediyesi öz kaynaklarından karşılanacağı kaydedildi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ck
Ck - 6 gün Önce

Sn.Başkan herşey iyi güzelde LÜTFEN BAHÇESİNDEKİ ÇALI-ÇIRPISINI, OTUNU-PISLIĞINI-DIKENINI , TOPLAYIP KALDIRIMLARIN ÜZERINE YIĞAN INSANLARA DA BIR ÇARE BULUN LÜTFEN....MAHALLE ARALARINDA KALDIRIMLARDA YÜRÜNMÜYOR!!!!!!!

SIRADAKİ HABER

banner608

banner473