banner564

Sorunlarını dinledi

Polis Genel Müdürü Kuni, Engelli Dernekleri ile bir araya geldi

Sorunlarını dinledi
banner598

Engelli bireylerin trafikte ve kamusal alanda yaşadığı sorunları konuşmak, çözüm üretmek ve Polis Genel Müdürlüğü (PGM) ile engelli bireyler arasında köprü oluşturmak amacıyla dün Polis Genel Müdürlüğü’nde toplantı yapıldı.
Açıklamaya göre toplantıya, Polis Genel Müdürü Kasım Kuni, Engelli Derneklerin yetkilileri, Polis Genel Müdür I. Yardımcısı Ali Adalıer, Polis Genel Müdür II. Yardımcısı Kaan Resa Saçar ve Polis Genel Müdürlüğü’nün diğer yetkilileri katıldı.
Polis Genel Müdürü Kasım Kuni toplantıda yaptığı konuşmada, engellileri hatırlamak ve sorunları konusunda duyarlılık göstermenin sadece bir hafta ile sınırlı olmaması, aynı duyarlılığın yılın her gününe yayılması gerektiğini belirtti.
Kurum olarak engelli bireylerin başta trafik ve kamusal alanda yaşadığı diğer sorunlara çözüm bulmak için katkı yapmaya hazır olduklarını ifade eden Kuni, toplantıya katılan Engelli Derneklerin yetkililerine teşekkür etti.
Toplantıda söz alan Dernek yetkilileri de, yaşadıkları sıkıntıları aktardı. Ayrıca Polis Genel Müdürlüğü’nün sorumluluk üstlenip, böyle bir toplantıya ev sahipliği yapması ve engellilerin sorunlarına hassasiyet göstermesinden dolayı memnuniyet belirtildi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner474