banner564

Başarı diledi

Genel Müdür Ahmet Soyalan’la görüşen Cumhurbaşkanı Tatar “Kamu düzenini ve güvenliğini sağlama noktasında polisimiz bu yıl da görevini layığı ile yerine getirecektir” dedi

Başarı diledi
banner598

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Polis Genel Müdürü Ahmet Soyalan’ı kabul etti.
Kamu düzenini ve güvenliğini sağlama noktasında görevini yerini getirmek için polisin büyük özveriyle çalıştığına dikkat çeken Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Başbakan olarak görev yaptığı dönemden bugüne, Covid-19 salgınıyla mücadele konusunda, devletin ilgili birimlerinin yoğun bir mesai harcadığını dile getirerek özellikle pandemi döneminde, denetimlerle ilgili polise önemli görevler düştüğünü kaydetti. 
Açıklamaya göre Tatar, halkın huzuru, yurttaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması, suçların önlenmesi konularında; 2022 yılında da polisin görevini layığı ile yerine getireceğine inanç belirtti.
Cumhurbaşkanı Tatar, seçim sonrasında oluşacak yeni hükümetin, polisteki personel eksikliğinin giderilmesini öncelikli olarak ele alması gerektiğine dikkat çekerek Polis Genel Müdürü Ahmet Soyalan’ın şahsında tüm polislerin yeni yılını kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

Ergün’den Tatar’a özel sunum
Ekonomist Necdet Ergün, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ı ziyaret ederek Basalia Bio-Döngü Teknolojisi/Projesi hakkında sunum yaptı.
Açıklamaya göre, kabulde yaptığı konuşmada, ziyaretten ve yapılan sunumdan dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, “Ülkemizin kalkınması adına büyük bir adım olacak olan sıfır atık projesi ile KKTC, çevre açısından daha yaşanır bir yer olacaktır” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Magusalı
Magusalı - 3 yıl Önce

Polis layıkı ile görev yapamıyor. Çünkü kadroları yetersizdir.

SIRADAKİ HABER

banner608

banner474