banner564
banner556

‘Esnafın kaybı önlenecek’

Çağıner, Girne Limanı tadilatının KKTC turizmi açısından çok önemli bir girişim olduğunu belirtti

‘Esnafın kaybı önlenecek’

Kıbrıs Türk Otelciler Birliği(KTOB) Başkanı Dimağ Çağıner, Girne Limanı tadilatının kapsamlı düşünülerek başlamasının ve turizm sezonuna yetişecek olmasının KKTC turizmi açısından çok önemli bir girişim olduğuna dikkat çekti.
Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Çağıner, “Esnafın kaybına düşünülerek tadilata alınması sürecin doğru ilerlediğini ispatıdır” ifadesini kullandı.
Çağıner paylaşımında şunları belirtti:
“Girne Limanı tadilatının bu kadar kapsamlı düşünülerek başlaması ve turizm sezonuna yetişecek olması KKTC turizmi açısından çok önemli bir girişimdir. Esnafın kaybına düşünülerek tadilata alınması sürecin doğru ilerlediğini ispatıdır. Bu kanayan yaramıza müdahale eden değerli Turizm Bakanımız Fikri Ataoğlu’na sektörüm adına çok teşekkür ediyorum. Belediye Başkanı Sayın Nidai Güngördü’ye de destekleri için teşekkürü bir borç bilirim. Turizmimizin göz bebeği Girne Limanının açılmasını dört gözle bekliyoruz. Emeği geçen herkese teşekkürler.” 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2022, 02:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Girneli
Girneli - 2 ay Önce

Show yapmanın da bir adabı bir derecesi vardır be çocuk..Sağa sola yağcılık yalakalık yaparak başkanlık yapılmaz...Gönül arzu etmez ama sayende bu birlik inşAllah çökmez,itibar kaybetmez...Bir kere sen nereden hotelci oldun bunu sorgulamak lazım...

Necmi
Necmi - 2 ay Önce

Akp ye teşekkür etmedin ama...Biraz daha düşün de teşekkür etmediğin birileri kalmışsa onlara da teşekkür et...Martaval okumaktan mada başka da bildiğin bişey yok zaten..Başka adam bulamadılar başkan yapacak,bula bula seni buldular..Allah yardımcısı olsun otelcilerin...

SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473