banner564

Küresel  konular  ele alındı

Gayrimenkul Değerleme Uzmanları Ankara’da toplantılara katıldı

Küresel  konular  ele alındı
banner598

Kuzey Kıbrıs Gayrimenkul Değerleme Uzmanları Birliği, Ankara’da İkinci Uluslararası Değerleme Formuna ve Türk Devletleri Değerleme Uzmanları Birlikleri Konseyi’nin yönetim kurulu toplantısına katıldı.
Açıklamada, 13-15 Kasım’da düzenlenen Forum ve toplantıya Birlik adına Birlik Başkanı Kutay Ramiz ve Asbaşkan Burcu Ergin’in katıldığı ifade edildi.
Forum’a Türkiye Değerleme Uzmanları Birliğinin ev sahipliğinde Azerbaycan, Kırgızistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Beyaz Rusya, Romanya, Kuzey Makedonya, Rusya ve KKTC’den temsilciler katıldı.
Formun açılışında, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Başkanı Yaşar Bahçeci ve Türk Devletleri Değerleme Uzmanları Birlikleri Konseyi Başkanı Omarbekov Askar, Türkiye Sermaye Piyasası Kurul Başkanı İbrahim Ömer Gönül, TC Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, TC Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı İsmail İlhan Hatipoğlu konuşma yaptı.
Forumda Türk Dünyasındaki Değerleme Faaliyetleri, Avrupa ve Asya’da Değerleme Faaliyetleri, Türkiye’de Para ve Sermaye Piyasaları ile Diğer alanlarda Gayrimenkul Değerleme Faaliyetleri, Uluslararası Değerleme ve Finansal Raporlama Standartları görüşüldü.
Kuzey Kıbrıs Gayrimenkul Değerleme Uzmanları Birliği temsilcileri de Kuzey Kıbrıs’ta Değerleme Faaliyetleri konulu bir sunum yaptı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner473