banner564

Sertifikaları verildi

LTB-EMAA Sanat Kurslarına katılan çocukların eserleri sergilendi

Sertifikaları verildi
banner598

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ve Akdeniz-Avrupa Sanat Derneği (EMAA) iş birliğinde düzenlenen 2022 Sonbahar ve 2023 Bahar Dönemi Çocuk Kurslarının sergi ve sertifika töreni yapıldı.
LTB Başkanı Mehmet Harmancı, EMAA Eş başkanı Derya Ulubatlı, kurs eğitmenleri Ozan Özgenler ve Ulviye Karabaşak ile ailelerin katıldığı etkinlikte kurslara katılan çocukların eserleri sergilendi ve çocuklara katılım belgeleri verildi.
Verilen bilgiye göre, kurs eğitmenlerinden Ozan Özgenler, “Sanata gönül vermiş, üreten, yaratıcı, geleceğin aydınlık yüzleri olan çocuklarla sanat yapmanın her zaman çok keyifli ve değerli olduğunu” dile getirdi. Özgenler, 8 yıldır LTB ile çok verimli bir iş birliği yaptıklarını ifade ederek, LTB’ye ve Başkan Harmancı’ya teşekkür etti.
EMAA Eşbaşkanı Derya Ulubatlı ise konuşmasında, kursların sürekliliğinden oldukça memnun olduklarını, yeni dönemde de LTB ile bu iş birliğini daha da geliştirmek istediklerini söyledi.
2002’den beridir aktif bir dernek olduklarını aktaran Ulubatlı, sanatın ve sanatçının hak ettiği değeri görebilmesi yanında sanat bilincinin toplumda arttırılması için birçok projeye imza atıldığını dile getirdi.
LTB Başkanı Mehmet Harmancı, kursların 8’inci yılına girmesinin gururunu yaşadıklarını, her yıl daha renkli ve daha yüksek katılımlı şekilde bu aktivitenin devam ettiğini belirterek, kendilerine güvenen velilere ve kurslara tüm heyecanları ile katılan çocuklara teşekkür etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner473